Зорі та романтика!

Мирослава Радченко, Ивано-Франковск, 28 лет

Маршрут - Трехдневный поход на Говерлу и Петрос

отзывы о походах по Карпатам

Все моє життя мене цікавило підкорення Говерли. Так, я була на ній, але як турист, якого довезли туди на машині. І ось вирішила зробити собі подарунок на день народження, та відправитись в туристичній похід - «Сходження на Говерлу та Петрос» . Отож, збори групи у нас були на вокзалі в Івано-Франківську. Група зібралась чималенька і мені було цікаво зі всіма познайомитись. Через деякий час ми вже були на нашій стоянці, з якої завтра мали вирушати на підкорення Петроса. Було дуже круто посидіти біля багаття та поїсти приготованої на вогнищі їжі.

На наступний ранок підйом був дуже раннім, адже нам належало підкорити Петрос. Це був один із найскладніших днів для мене в тому поході. Я не мала особливої підготовки, а тому стикнулась з проблемою важкого рюкзаку та постійного підйому вгору, а ще було дуже спекотно. Але коли врешті настав той момент, коли ми піднялись на гору, то я вже забула про весь біль і незручності, та лише насолоджувалась краєвидами довкруги, відпочиваючи на своєму рюкзаку. А ввечері на нас чекало багаття та смачнюча їжа приготована на ньому.

Мені дуже запам’ятались ті посиденьки біля вогнища та цікаві розмови. Група у нас зібралась з усіх куточків України, тож було дуже цікаво послухати, хто чим займається і чому вирішили піти в похід. Так склалось, що у нас зібралось чимало фотографів, які полюбляють робити знімки нічного неба. Я не розуміюсь на фотографії, тим паче нічного неба, але на пропозицію трішечки повернутись назад по маршруту на гарну локацію та прийняти участь у зйомці я погодилась залюбки! То було незабутньо. Я пам’ятаю, як лежала на карематі в спальнику та дивилась на зорі. Їх було так багато, стільки я ніколи не бачила, найромантичніше атмосфера в моєму житті за останні роки.

На наступний день ми вирушили на підкорення Говерли. Вона вразила мене не менше за Петрос. Хоча перепад висот був невеликий, і ми без перешкод зробили підйом. Намилувавшись краєвидами, ми спустились до села Заросляк. А звідти вже в автобусі повернулись до Івано-Франківська.

Я дуже задоволена, походом. Дуже насичений, та цікавий. Пишаюсь собою, що зважилась на такий крок. Окрему подяку хочу виказати нашому гіду – Максиму. Дякую тобі за відданість роботі та за постійний намір допомогти та підтримати))

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>